• usługi spedycyjno logistyczne

    Solidny partner + gwarancja efektywnej współpracy + zawsze na czas + konkurencyjne ceny

  • usługi spedycyjno logistyczne

    Usługi spedycyjno logistyczne, gwarancja zadowolenia, konkurencyjne ceny, zadzwoń

  • usługi spedycyjno logistyczne

O firmie

A2 Usługi Spedycyjno Logistyczne

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, stawiamy na jakość, terminowość i zadowolenie naszych Klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie kraju oraz na terenie całej Europy. Poprzez stały rozwój, ciągłe doskonalenie i unowocześnianie naszej firmy dostosowujemy zakres i jakość usług do zmieniających się potrzeb naszych Klientów.

Specjalizujemy się w przewozach ładunków z wykorzystaniem pojazdów o mniejszej ładowności do 3.5t. Takie podejście jest dla naszych Klientów bardziej optymalne zarówno pod względem szybkości dostawy jak również ze względów ekonomicznych, zarówno w przewozach międzynarodowych jak i krajowych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, aby zmniejszyć koszty transportu ładunków małej i średniej wielkości, oferujemy Państwu przewóz towarów na zasadzie łączenia ładunków kilku klientów na jednym samochodzie. Jeśli otrzymanie bądź dostarczenie ładunku nie jest dla Państwa pilne - jest to doskonała metoda obniżenia kosztów własnych związanych z transportem.

Dbając o należytą jakość usług oraz zadowolenie Klientów w ramach realizacji powierzonych nam zleceń transportowych staramy się wykorzystywać potencjał tkwiący w szerokim kręgu wiarygodnych Partnerów z którymi stale współpracujemy. Jesteśmy w stanie zapewnić sprawną i rzetelną obsługę zarówno w Polsce jak i na terenie całej Europy.

 

Copyright © 2018 - A2 Usługi Spedycyjno Logistyczne

pozycjonowanie, projektowanie i tworzenie stron www - www.voseo.pl